Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék egészséges, szép,...

Szeretnék egészséges, szép, hosszú hajat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 éve levágattam az addig hosszú, erős hajamat. Sokszor megbántam már, szeretném ha újra olyan gyönyörű hajam lenne, mint régebben!

Szinte csak összekötve hordom a hajam, mert nem áll sehogy sem, körülbelül vállig ér, fénytelen, élettelen, töredezett a vége. Sokmindent kipróbáltam már, Dove, Nivea, Garnier balzsamokat/pakolásokat, de semmi sem hatott, a hajam nem "éledt fel" tőlük. Valami hatásosabbra van szükségem!

Szeretném megtudni, hogy lehetne egészségesebbé varázsolni, és mit használjak, hogy gyorsabban nőjön?



2012. jún. 20. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ricinus olajat használj. Egész éjjelre rajta maradhat. Nézzél utána a neten, hogy milyen házi pakolás jó a töredezett hajra. Almaecettel öblítsd le hajmosás utána (ne szárítsd meg hajszárítóval).
2012. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sörös hajmosást. Én pont így voltam levágattam a hajamat elvékonyodott fénytelen lett aztán elkezdtem sörrel hajat mosni attól sokkal fényesebb lett és ami még bevált nekem az a mézes olíva olajas pakolás. [link] [link]
2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) ha valami beválik, majd megírom! :)
2012. jún. 20. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Na és bevált valami?:) Mert most én is növesztem a hajam.
2012. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!