Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, Fiúk! Ha valakinek...

Lányok, Fiúk! Ha valakinek csak az állán van szakáll, az jól nézhet ki? Vagy ahhoz feltétlenül hozzátartozik a bajusz is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy tartozik hozzá a bajusz. Az olyan régimódi (szerintem), nem is áll jól mindenkinek, van akinek olyan "parasztlegínyes" lesz tőle az arca. Persze akinek tetszik meg jól áll, az viselje, de egyáltalán nem kötelező.
2009. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az úgy nagyon szexi. én nagyon imádom. bajuszt semmiképp. fújj...viszont a kicsike kis szakáll...hmmm :D jöhet!
2009. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis, sok embernek van csak az állán szakáll.

Nekem egyik sem tetszik (:D), de nem kell bajusz is azért, mert valakinek szakálla van.

2009. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés! :)
2009. júl. 15. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozokkel.De nemcsak szakall lehet bajusz nelful hanem forditva is megy.
2009. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!