Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit tudtok a brazil hajegye...

Okoska:) kérdése:

Ti mit tudtok a brazil hajegyenesítésről?

Figyelt kérdés
Ki próbáltátok már? Mi a véleményetek róla? Nekem sajnos nagyon göndör (tényleg nagyon nagyon göndör!!!) 15/L köszi a válaszokat

2012. júl. 20. 04:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egyszer volt. Alapból hullámos a hajam, de meguntam a vasalást ezért egyik nyárra megcsinaltattam. Nekem tetszett. Kb. 3 hónapig volt egyenes, és fokozatosan göndörödött vissza. Szerintem attól is függ hogy meddig marad olyan hogy milyen sűrűn mosol hajat (én heti 2x). Egyáltalán nem roncsolja úgy a hajat, mintha minden nap vasalnád. Ttöbbször nem volt, mert sűrűn festetem a hajam és a festés meg az egyenesítés között min. 2-3 hétnek el kell telnie. Remélem segítettem.
2012. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat:) és te hol csináltattad? Mennyibe került? :)
2012. júl. 20. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A városban csináltattam, ahol lakom. A fodrászom éppen akkor kezdett el ilyennel foglalkozni és felajánlotta, hogy kipróbálja rajtam mit tud. Így nekem 5000 Ft volt, de olvastam erről weborldalakon, ahol 15-20ezer között említik az árát. Gondolom mostmár az én fodrászom is drágábban csinálja, de mivel nem kértem többször ilyen egyenesítést, így nem tudom.
2012. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat:)
2012. júl. 20. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom , hogy nem tudlak róla lebeszélni. De azért megpróbálom. Nem magáról erről a hajegyenesítésről akarlak lebeszélni mert nem ismerem. Próbáld meg szeretni a hajad. Gondolj arra , hogy mennyien irigykednek rád miatta. Szerintem a göndör haj egy különlegesség. Nekem is gyűrű göndör hajam van. Emlékszem 15 évesen én is utáltam és mindig vasaltam , ilyen olyan szerekkel egyenesítettem. De szerencsére nem használt semmi. Most felnőtt fejjel pedig imádom a hajam , és semmi pénzért nem cserélném le egyenesre. Várj egy pár évet . Ha akkor is utálni fogod majd akkor egyenesítsd. 15 évesen az ember mindent máshogy lát. Tudom , hogy ez a haj egyenesítés nem tart örökké, de mi van ha mégis ? Mi van ha utána soha többé nem göndörödik vissza? Egész életedben bánni fogod.
2012. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is szép. de én nem tudok mi kezdeni vele.. Ha leengedem nem áll sehogy se és felkötni mindig nem akarom.. szóval maradok ennél.. de azért köszönöm hogy válaszoltál :)
2012. júl. 22. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!