Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám a kezemen a bőrt...

Mivel tudnám a kezemen a bőrt megpuhítani?

Figyelt kérdés

Sok a kétkezű munka itthon.. sokat dolgoztam, ezért a kezemen a bőr elég kemény, nem olyan nőies.


Úgy irigylem, amikor mások megsimítanak, és teljesen puha és kellemes a bőr a kezükön.


Ha gyakran kenegetem kézkrémmel az segít?

Vagy milyen praktikák vannak erre?


Szeretnék puha kezeket..



2012. júl. 20. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Testradírt próbáltad? Ha mielőtt vennél, ki szeretnéd próbálni, keverj össze egy kis sót/cukrot valamilyen krémmel vagy olajjal, dörzsöld végig ahol kell, aztán mosd le. Persze a drogériás, igazi radírok sokkal jobbak, de kipróbálásnak ez is megfelel szerintem. :)
2012. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon gyorsan szárad a kezem, az meg csak jobban szárítaná.. bár ha utána bekenném, csak mégis.. butaságot nem akarok csinálni.
2012. júl. 21. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne butaság, maga a radír biztosan nem szárítaná a bőröd, viszont eltávolítaná az elhalt hámsejteket (amitől száraznak érzed a bőröd) ezáltal sokkal puhábbak lennének a kezeid, hidd el. Nyugodtan próbáld ki, ártani nem fog!

Egyébként, esetleg az nem lehet, hogy kevés folyadékot iszol? Az, hogy könnyen kiszárad, erre utal. Hiába a külső ápolás, ha a belső nem megfelelő. :)

2012. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A folyadék bevitelem szerintem megfelelő.

Télen rettenetesen sok teát, nyáron rettenetesen sok vizet iszom.

Szerintem a kézkezű munka tette tönkre. Sokat kell segítkezni a ház rendben tartásában, és ott bizony édesanyám sem válogat, hogy ki végezze el a piszkos munkát, csak meg legyen.

2012. júl. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!