Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor tonikkal törlöm át az...

Amikor tonikkal törlöm át az arcom, használhatom a vattakorong másik oldalát a következő alkalommal? Vagy ez nem higiénikus?

Figyelt kérdés
Elég vastag a vattakorong :P

2012. júl. 20. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem használhatod. bár én egy tisztításnál használom mindkét felét. :)
2012. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam :) Reggel tonizálok, este meg azzal szedem le a sminkmaradékot, amit a sminklemosó nem szedett le.
2012. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gusztusom így csinálni. Én egy sminklemosásra kb. 3 vattakorongot elhasználok, mire a szempillaspirál meg minden lejön rendesen. Szerintem ne spórolj ennyire, nem egy drága dologról van szó.
2012. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért fúúúúj, idővel szaporodnak ám rajta a bacik, nem túl guszta, ha belegondolsz.

Szerintem nem ezen kéne spórolni, ha már, de tonikhoz szerintem is felesleges elpocsékolni egy egészet. Ezért egyszerűen fogom, és kettévágom egy ollóval, ha nincs kéznél, akkor meg kettészedem, és a másik felét elteszem, amit meg elhasználok, kidobom. :D

(Sminklemosáshoz viszont nem ajánlom, a kilógó szálacskák tudják ám bántani a szemet. :S)Ű

2012. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sminklemosásnál mindig új vattakorongot használok. Tonizálásnál viszont nem kell egy egész, kétfelé fogom venni, ahogy valaki írta :)

2012. júl. 20. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!