Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használhatom win7 termékkulcso...

Használhatom win7 termékkulcsom egy másik win7-hez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap vásároltam egy Gateway NV59C55U notebookot win7 home premiummal, és nem kaptam hozzá windows telepítő dvd-t. Sokan mondták hogy csináljak backup-ot a hdd-ről, de szerintem ugy az már nem az igazi. Esetleg avval a termékkulcsal ami a laptop alján van feltudnék installálni egy netről töltött win7 home premium-ot?
2011. jún. 29. 08:48
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Igen fel tudnál, de érdekesnek tartom hogy nem adtak DVD-t hozzá. Sok gyártó nem a "rendes" microsoft DVD-t teszi a laptop mellé hanem a "sajátját" szóval azért nézd meg hogy a géphez kapott DVD-ken mit találsz mert elképzelhető hogy valamelyiken ott van a Win 7 ép csak "rendszer telepítő" lemez felirat van rajta pld.
2011. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
vagy van egy gyári restore partíció, bootoláskor látni kéne egy feliratot ami gombnyomásra elindítja a vinyón tárolt oprendszer telepítőjét. egyébként meg sajátgép jobbklikk kezelés, lemezkezelés helyi, és ott látni kell hogy van e valami restore, beckup, vagy más partíció. a te opod oem, azaz nem is adnak hozzá lemezt, vagy így van megoldva, vagy valami saját rendszertelepítő lemezt mellékelnek. c tervnek jó lehet a telepítő letöltése, viszont figyelj a lokalizációra is, angol verziót sanszos hogy nem fogsz tudni telepíteni a kulcsal.
2011. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan a restore partició. Amúgy gyárilag semmilyen dvd-t nem adtak mellé. És még az a kérdésem lenne, hogy hogyan tudom egy sima net kábellal átpakolni a cuccaim a régi gépemről? Win7 ultimate fut azon.
2011. jún. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!