Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vitanol C hajszeszt hol és...

Vitanol C hajszeszt hol és mennyiért tudok beszerezni? >>

Figyelt kérdés
több fajtája van ? én a gyorsabb hajnövekedést szeretném elérni.
2009. júl. 14. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

ez a vitanol c már baromira unalmas, minden 2. órában van erről vmi kérdés :D

mért nem írod inkább össze egybe az összes vitanol c-s kérdésed és egy kérdeésben teszed fel?:D

2009. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd már békén ha kérdést akar feltenni akkor tegye ez a honlap lényege ha neked nem tetszik akkor meg ne olvasd el!
2009. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy rossman-ban vagy dm-ben 500ft
2009. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ annak aki a kérdésre válaszolt.


1. válaszoló : Ne haragudj már de honnan veszed, hogy az összes kérdést én teszem fel ezzel kapcsolatban? Amugy utólag utána néztem, és pl árra sehol sem kérdeztek még. :) De nyilván nagyon körültekintő, figyelmes és értelmes vagy. :D na mindegy.

2009. júl. 14. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 1 hete vettem 499 Ft-ért a Rossmannban :)
2010. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már keresek egy ideje, de mivel sokan használják írok ide pár sort, hogy a keresésre kijöjjön az ára:



Vitanol c mennyibe kerül mi az ára a vitanol c vitanolc mennyi vitanolc


most már könnyű lesz megtalálni.

2010. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dm-ben nincs!!! Csak a rossmannban meg talán ilyen bioboltban! De rossmannban sem találok pl most...:(
2010. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!