Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testápolási termékeket mikor...

Testápolási termékeket mikor veszitek meg, amikor már elfogyott vagy fogyóban van, vagy mindig van belőle "tartalék" otthon?

Figyelt kérdés
pl,:arckrém,testápoló,parfüm stb.Lassan úgy érzem nekem mániám mert elég sok van belőlük.Pl.:arckrém 7 fajta van itton,testápoló 4,parfüm 5,arcpakolás 3, és még vannak egy pár dolgok...
2012. júl. 21. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor az utolsó csepp is elfogy és kénytelen vagyok úja venni.Néha így is alig tudom megvenni,szóval sajnos nem tehetem meg,hogy mindenből legyen tartalék.
2012. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elfogy. Ha közben kapok valakitől(anyutól szoktam csak úgy kapni), akkor később veszek másikat. Parfüm az 2 fajta van most, szintén ilyen okból, ajándékba kaptam :D De mindenből van 1 általában.
2012. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, ahogy Te, kedves kérdező, hajlamos vagyok felhalmozni ilyesmiből nagyobb mennyiséget itthon, pl. testáplóm is van itthon most legalább 6 féle.

Néha úgy döntök, hogy mostmár elég, és amíg el nem használok mindent, addig nem veszek újat, ez általában sikerül is, aztán kezdem elölről.

Szerintem ez még azért nem az a kategória, amikor már túlzásba visszük, nincs ezzel semmi baj.

2012. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor veszek újat, mikor már csak nagyon kevés van benne (1-2 használatra elegendő)
2012. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos mindig veszek, ha akciós, így elég sok felhalmozódik...>.<

De általában egy részüket elajándékozom a végén...hogy ne romoljon rám...

2014. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!