Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet, hogy azért hullik a...

Lehet, hogy azért hullik a hajam, mert nagyon el van töredezve?

Figyelt kérdés
Unokatesóm szerint igen, és le kéne vágni 5 cm-t, hogy a hajam új erőre kapjon, de én meg nem értem, hogy hogyan függ össze a végével az, ami a tőnél van.
2012. júl. 22. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kimegy belőle az életerő ha folyton roncsolódik. Én is a vágatást javaslom!
2012. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hajhulláshoz semmi köze. A töredezik,akkor csak a hajvége megy tönkre,és csomós,durva tapintású lesz a hajad.

Attól hogy mindig levágod még fog hullani a hajad.

A hajhullásnak számos oka lehet.

Pl:

- szervezetedben valahol gyulladás van

- egészségtelen táplálkozás

- vitaminhiány

- rossz hajfestés,

- hajvasalás,szárítás

2012. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lemaradt a rossz fogak. Ettől is hullhat a haj.
2012. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet köze a töredezésnek a hajhulláshoz, ha nem tövestől jönnek ki a szálak, hanem nagyobb darabok törnek le belőle.

Mindenképpen vágasd le a végét. Egyrészt mert a töredezett haj csúnya, hiába hosszú, másrészt meg akkor nem törik tovább. Ha így hagyod feljebb fog törni, és egy idő után sokkal többet le kell vágni.

A hullás ellen szedj hajvitamint.

2012. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!