Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hazi tipp szara hajra?

Hazi tipp szara hajra?

Figyelt kérdés
Dove sampont hasznalok, es mar rengetek mindent kiprobaltam, meg tabletat is szedek, a haj hullasom el mult de nagyon szaraznak nez ki a hajam, mit tudok ellene tenni, valami jo hazi tipp kene nagyon szara kinezetu hajra :) elore is koszonom :)eset;eg valami krem , balzsam, ami nektek bejott ?
2012. júl. 23. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehetsz rá sört, vagy olivaolajat, de azt csak a hajvégekre. Még azt is hallottam, hogy a ricinusolaj is jó erre a célra, olcsó és a gyógyszertárakban könnyen beszerezhető.

Ha nem akarsz a házi praktikáknál maradni, vagy esetleg ezek nem váltak be,akkor én a syoss-repair sampont tudnám ajánlani, nagyon sűrű, nehéz lemosni, és gyorsabban is zsírosodott tőle a hajam, de én 1-2 hajmosás után láttam az eredményt.

2012. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Balzsamot nem használsz? Ez úgy szokott lenni, hogy a sampon letisztítja a hajat, mivel leszedi az összes természetes zsírt róla és kivonja a vizet belőle ezért szárít, a balzsam pedig ezt kompenzálja. A Dove balzsamok egész jók, nekem még a Wella vált be, a Repair. Emellett mosások között használhatsz ápoló sprayt, a Pantene Agua Light nagyon jó, befújod, és mintha magától kifésülődne a haj, olyan csúszós és selymes lesz.

Ha mindenképp házi tipp kell, akkor mosás után a hajad hosszára tegyél 2-3 csepp kókuszolajat, amikor törölközőszáraz a hajad. Ettől puhább és fényesebb lesz.

2012. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a tippeket, Dove balzsamot is hasznalok de szerintem az egy atlagos hajmosashoz jar , es ricinus olajat is szoktam hasznalni :)
2012. júl. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!