Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajszínező hülyén nézne ki?

Kék hajszínező hülyén nézne ki?

Figyelt kérdés
Főleg sötétszőke hajba de van ahol csak közép szőke,hülyén nézne ki ??

2012. júl. 23. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, én is szeretnék majd :)
2012. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az jóó :DD csak én attól félek h hülyén nézne ki de majd kiderül :)
2012. júl. 23. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is sötétszőke hajam van é tegnap előtt befújtam a végét kék hajszinező sprayvel .szerintem jól néz ki
2012. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sötétszőkébe? Gondolom tincseket akarsz, hát úgy biztosan hülyén nézne ki. Az aljába még talán...

Amúgy meg következő hajmosásnál befoghatja az egész hajad, hogyha olyan színezőt használsz, ennek utána kell járni, hogy melyik színező bírja a mosást anélkül, hogy befogná a többi hajad.

2012. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az egészet csinálod akkor igen.Sok fodrász mondta már.A színes tincsek csak festett,egyenletes színű hajban mutatnak jól.Egyébként meg gagyin néz ki :S
2012. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és a lila??
2012. júl. 23. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A színe az lényegtelen.Így se úgy se néz ki annyira jól természetes hajszínben :S
2012. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!