Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok ügyes és nem túl...

Hol találok ügyes és nem túl drága kozmetikust Budapesten?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ő egy nagyon ügyes kozmetikus,a Déli pályaudvarnál dolgozik.Olcsó.Nagyon szép üzlethelyisége van.Jó minőségű alapanyagokkal dolgozik,mindent elmond,mit,miért rak rád,ott van minden amivel dolgozik az orrod előtt,szóval nem elvonul,és kitudja miket rak rád.1,5 órát dolgozik az arcodon,sok gépe van,a legújabbak.Nagyon kedves,és nem az a tipikus pénzéhes fajta,pl ki akarsz nyomatni egy pattanást,akkor csak beugrasz hozzá,és ingyen megcsinálja.Kreatív,ötletes,közvetlen és nagyon ügyes.Sok vendége van,de időben teljesen rugalmas.Kb 3 hónapja bementem hozzá egy arckezelésre de előtte úgy 2 órával hívtam fel,és beszorított nekem időt,de csak egy órája volt az arcomra/mondta,hogy majd következő alkalommal tovább csinálja/,és sok ember ezt elfelejtené,mert 2 havonta járok,de ő nem.Akkor nem tudta teljesen tisztességesen megcsinálni és voltam 3 hete,2 órán át dolgozott rajtam.Sok kozmetikusnál megfordultam már,de mind totál csőd volt."Tesco gazdaságos:D" alapanyagok stb.Ő az akit meleg szívvel ajánlok,és a baráti árai is nagyon vonzóak.

2012. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Küldhettek még...
2012. júl. 23. 11:10
 3/4 anonim válasza:
11 kerületben a Szépségkuckó Kozmetika nagyon jó, alacsony árak, barátságos környezet, sokféle szolgáltatás, profin :) Kosztolányi térnél van, Bocskai út 25ben :)
2012. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szmori válasza:
Szia! A Perényi szalont tudom ajánlani, mind3 kozmetikusuk ügyes, én Vikihez járok, arckezelésnél is a minimum 1.5 óra, nem lesz sebes és csak nagyon jó minőségű anyagokkal dolgozik.
2013. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!