Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a LEGJOBB férfi borotva?

Melyik a LEGJOBB férfi borotva?

Figyelt kérdés
nagyon érzékeny a bőröm és ha pl ilyen 500ft os 2 pengés eldobhatóval borotválkozom, utána egész nap vörös a bőröm,gyulladt és ég....
2012. júl. 23. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Gillette, de nem az eldobhatós és csakis gillette habbal.
2012. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A hab mindegy, viszont tényleg a Gilette. Még eldobhatósban is!
2012. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem mindegy, ennél nagyobb csibészek a gillette szakijai.
2012. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
red4me : Én a saját nevemben nyilatkoztam, és nekem mindegy! Pedig nagyon érzékeny a bőröm!
2012. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem azért kell gillette hab mert az a legjobb, hanem azért mert az a legjobb a gillette borotvához. Ha nem gillette habot használsz hozzá, akkor beleragad sokkal de sokkal hamarabb, igy a pengék is hamarabb kopnak, ráadásul alig lehet kimosni, a krémezőcsík nemhogy krémez, inkább ragad.

Feltételezem a krémezőcsík és a borotvahab van egymásra hatással, a habban van olyan cucc ami más gyártó habjában nincs, ezzel is egy újabb gillette termék vásárlására ösztönözve minket.


Szóval gillették nagy csibészek, állatokon kisérleteznek, vegyi anyagokat vetnek be stb, de akkor is - vagy épp ezért - ez a legjobb borotva.

2012. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és gilette-ből melyik?
2012. júl. 23. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Cserélhető fejesből amelyikre van pénzed. Persze minél több penge annál kényelmesebb a borotválkozás, de annál drágább is. Nézd meg melyikhez mennyibe kerülnek a pengék és tudsz viszonyitani, de ezek sokkal tartosabbak mint az eldobhatóak.
2012. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egy 5 pengés kb mennyi ideig jó? mert ahhoz elég drága a fej is... de gondolom nem tépné szét a bőröm
2012. júl. 23. 16:36
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Az én borostám olyan mint a bakonyi erdő kb, 3 pengéset használok, 5 fejet cserélgetek több mint egy éve és még mindig okés.
2012. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a legjobbak a klasszikus, fenhető pengés borotvák. Utánaolvastam pár éve, mert a férjem bőre érzékeny, és venni akartam neki egyet, de időközben úgy döntött, inkább rövid szakállat növeszt, így tárgytalanná vált. Ilyesmire gondolok: [link]


De itt egy teljes fórum tobzódik a témában! :)

[link]

2012. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!