Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha szőrös a karom? 26L

Gáz, ha szőrös a karom? 26L

Figyelt kérdés
Az egész lábam fazonnal gyantázom de a hónaljam meg a karom nagyon fáj,a borotvától irtózom!
2009. júl. 15. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz... nekem is szőrős a karom (meg még sok másik csajnak is), ez van, nem fogom még ott is borotválni meg gyantázni. Engem nem zavar, páromat sem, a nagyközönség meg le van szxrva:) Gondolkozz te is így:)
2009. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. júl. 15. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Na végre valaki. :)Csatlakozom. Én sem szőrtelenítem a karom(pedig nem is szőke a szőröm, de nem érdekel nem fogom ott is... Szerintem undorítóbb, mikor vkinek borostás és durva a szőre a karján a borotva miatt. Elég nekem az összes többi testrészem szőrtelenítése, nem kell még több macera.
2009. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal.:) Én sem szőrtelenítem, pedig elég szőrös...
2009. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőrös de nem borotválom(se nem epilálom,se nem gyantázom)....a lábak,hónalj,intim rész,bajusz szőrtelenítése éppen elég!
2009. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem szőrtelenítem és még egy csomó sztár sem akik jó csajok.Szval:Nem gáz!
2009. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Abszolut nem gaz!!!

Viszont ha szortelenitenéd, és utana jooo durvan, megerosodve none vissza, és allandoan szurnal a borostatol, na , az lenne gaz!!

Nem értem mi ez a hulyeség mostanaban, hogy szortelenitik a karjukat..

2009. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szőrös valamennyire! :) Nekem elég sötét ezért borotválom (tudom, tudom meg fog erősödni előbb utóbb...). Máson nem zavar egyáltalán, pár éve még én magam is szörnyülködtem, hogy egyesek borotválják a karjukat. Néhány éve viszont még az sem volt elvárás, hogy a nők a hónaljukat borotválják, most meg szinte a pasiknak is "kötelező".
2009. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!