Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a kopaszodás első jelei? (kép)

Ez a kopaszodás első jelei? (kép)

Figyelt kérdés

Nagyon reménykedek, hogy nem.Ritka hajam van nagyon, nem tudom, hogy ez a ritkasága miatt van, vagy itt már kopaszodik a hajam.Köszönöm előre is a válaszaitokat.

[link]

[link]



2012. júl. 24. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ez kopaszodásnak néz ki bár elég rossz a kép minőség. Még megéri hajszeszeket kipróbálni azzal lehet késleltetni. Sajna ez genetikai dolog van aki már 20 évesen kopaszodik másnak meg 80 évesen is rengeteg haja van.

hány éves vagy?

2012. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, először ott kezd. De lehet, hogy neked ott nem is volt sok haj.

Nekem nő létemre, nem ennyire de nincs ott hajam (ilyen kis szőke babahaj van csak)

2012. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Reméljük, hogy valóban nem nő ott haj.:D1 8 vagyok egyébként.
2012. júl. 24. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez arra utal,a fiúknál ott kezdődik.
2012. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!