Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrömmel?...

Mit csináljak a bőrömmel? Undorító:|| (kép)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,évek óta küzdők a pattanásaimmal. Reggel este tonikozom,radírozom,pakolást teszek rá,mindenféle csodacuccal kenegetem. Havonta járok kozmetikushoz,de utána csak pár napig szép a bőröm,aztán megint előjönnek:( A fogkrémet is kipróbáltam múltkor,de semmit nem használt.Napoztatni is szoktam,az leszárítja,de másnapra ugyan olyan,mint volt:| Bőrgyógyásznál is voltunk,felírt valami krémet,de az sem használt:// Kb ilyen:(csak a homlokom) [link]


Valami csodakrémet/csodapakolást tudnátok ajánlani,ami biztosan eltünteti ezeket a gusztustalanságokat?:|


2012. júl. 24. 17:57
 1/9 anonim válasza:

Én is elkezdtem ilyen csaodszereket használni, amikor pattanásos voltam.. De csak rontott a helyzeten.


Ne használj rá SEMMIT pár hétig! Tényleg semmit, csak tiszta vízzel mosd, még szappant se használj!


Közbe rendelj netről fekete szappant, ez sokaknak bejött, nekem is szépen eltüntette a pattanásokat. Eleinte heti 2-3x használtam (amíg el nem tűntek), csak nekem ekcémás is az arcom, szóval ha többször használtam volna, akkor nagyon kiszárította volna.

Most 2 hetente 1x használom, és 1 db pattanásom sincs. Emellett sima tiszta vízzel mosom napi 2-3x (kivéve ha sminkelek, akkor gyorsan szappannal átmosom).


Szóval hagyd ezeket a tonikokat meg társait, sokszor csak rontanak a helyzeten.

2012. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Isotrex gélt tudom ajánlani, bár nekem nem pattanásokra irták fel (pedig aknés bőrre van elvileg) hanem volt vmi bőrbajom a hasamon évekig, már nemis jártam strandra se meg semmi...és eltüntette :)
2012. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben kipróbálnék vmilyen aloe verás készítményt, természetes anyagokból készül és én csak jót hallottam róla:)
2012. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a hülye kencéktől még rosszabb lesz a helyzet. Ne használj rá semmit. Hetente 1x gőzölj kamillával és naponta többször mosd át az arcod jéghideg vízzel.
2012. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez a baj, a mindenféle cucc. A pattanás az bőrprobléma, tehát nem kellene az érzékeny bőrt még jobban macerálni, tehát max. egy héten egyszer legyen csak radír meg pakolás és ne legyen száraz a bőröd. Én hidratáló tonikkal szoktam lemosni+babaszappannal, semmivel sem rosszabb, mint a csodaszerek. Ha kinyomok egy pattanást, török az aloémből és lekenem a nedvével.
2012. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, jó eséllyel még a hormonjaid tombolnak, azzal sajnos nem lehet mit tenni. Kinövöd. Van, aki szerencsésebb, van, aki nem. Pár év múlva esetleg már szóba jöhet, hogy fogamzásgátlót szedj, ha ilyen a probléma oka.

Egyébként ajánlom a bőrgyógyászt, írtad, hogy már voltál, de ránézésre ők sem tudják ilyen esetben mi a jó. Több fajta készítmény van, bizony van, hogy nem válik be az első. Bátyámnak telibetalálták, nekem több dolgot is felírtak, ez ilyen sport. És minden készítményt legalább 9-10 hétig használj, mielőtt lecseréled másra, mert annyi idő kell, hogy kifejtse a hatását.

2012. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ilyent vegyél nekem 1 honap alatt eltüntette s nkm is olyan volt mint aképen látható. visszajön 1-1 darab a homlokomon azokat kinyomom és eltünnek. Probáld ki nekem apatikus ajánlotta és a 2-ik napon már észrevehtő volt, hogy használt.
2012. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsii linket kihagytam elöző válaszoló vagyok itt van zineryt [link]
2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ZINERIT HELYRE HOZZA !
2012. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!