Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik azok a testápolási terméke...

Mik azok a testápolási termékek amiket naponta/hetente használsz?

Figyelt kérdés
Mit, mikor?
2012. júl. 25. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
mire gondolsz pontosan? Testápoló,vagy tusfürdő vagy mire?
2012. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,testápoló,arckrém,szemápoló krémek stb
2012. júl. 25. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket, végre írhatok regényt, mi mindent felhalmozok magamnak. :DD


Tusfürdő: többnyire baba vitaminos, most volt palmolive sensitive, és van faith in nature algás is. Ezenkívül szeretem még a s'nonas algását is. Minden este használom valamelyiket, nagy meleg napközben is zuhanyozom.

Testápoló: baba vitaminos testápoló, vagy bano körömvirágkrém. Téli hónapokban johnsons babaolaj. Egész testemet hetente 1-2x szoktam bekenni, a nyakamat és a karomat viszont naponta, mert nagyon száraz ott a bőröm.

Kézkrém: fancy mandulaolajos, vitaminos, aloe verás hidratáló krém (penny-s). Amikor eszembe jut este, akkor használom, általában hetente 2-3x.

Testradír: házi kotyvasztású, imádom, mert nagyon jó puha lesz tőle a bőröm: cukor, méz és pici víz vagy tusfürdő elkeverve. Általában kéthetente használom.


Arcomra:

Soliteint tonik naponta 2x (reggel és este). Lipokoll sminklemosó tej reggel és este. Floren arckrém reggel, este pedig lipokoll éjszakai arckrém. Arcradír hetente 1x, ugyanaz a cukros, mézes vizes massza. :D

Azt hiszem ennyi.

2012. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogkrém napi kétszer fogkefe által, dezodor reggel, este tusfürdő, de az nem mindig, csak ha kedvem van. Munkahelyen zuhanyzok, otthon lábat mosok csak lefekvés élőtt.
2012. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogkrém, tusfürdő, dezodor az ugye nyilván alap.

Reggel lemosom tonikkal az arcom, délután miután hazaérek bekenem az épp aktuális pattanásaimat valami leszárítóval, este normál szappannal és feketeszappannal arcot mosok, aztán alváshoz megint bekenem leszárítóval a pattanásaim. Ezenkívül úgy kéthetente teszek fel valami pakolást.

A kezemre krémet használok, heti egyszer-kétszer. A lábamra testápolót, szintén heti egyszer-kétszer.

A hajamra sampon, balzsam, heti egyszer, hajvégápoló heti kétszer.

A számat bekenem mézzel heti egyszer, és mindennap használok szőlőzsírt.

16l

2012. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tusfürdőm mindig más, most a Dove mandulásat használom, nagyon jó illata van, lehet, hogy maradok ennél. :) Minden nap használom este fürdéskor.

Testápolóból most épp Baba kakaóvajast és Nivea sheavajast használok, nem minden nap, de úgy heti 3-4-szer este bekenem magam vele, fürdés után.

Testradírom The Body Shop grapefruitos, ezt hetente használom, az egész testemet át szoktak radírozni vele.

Kézkrémem Yves Rocher, majdnem minden este használom.

Arckrémet heti 4-5-ször használok, Niveát vagy Clinique-t.

Arctonikom is Clinique, minden este használom, van amikor reggel is.

Arcradírom épp most fogyott el, Avonosat használtam, de ezt nagyon nem ajánlom, többet nem rendelek semmi ilyesmit Avonból. Hetente használtam.

Ajakbalzsamot szoktam még lefekvés előtt használni, bár az utóbbi napokban nem éreztem szükségesnek. Ebből több van, Neutrogena, Oriflame, Labello, H&M-es, azt használom, amelyikhez kedvem van. Őszre fogok majd venni Carmex-et.

Ezen kívül még sminklemosót használok, ha sminkelek, de ez nyáron annyira nem jellemző. Sminklemosóm egyébként most Garnier, sminklemosóból mást nem is szoktam venni. :)

2012. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Psorioderm testápoló balzsam este. Beteg a bőröm, de különben se használnék olyan sok méreganyagot, mint a többiek.

Már bocsánat, de az orvosok is lebeszéltek róluk anno, nem csak azért, mert beteg a bőröm.

2012. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!