Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsináltassam az alábbi...

Megcsináltassam az alábbi esetben a tetoválást?

Figyelt kérdés

a lábszáramra szeretnék egy tetoválást, de nagyon.

csak az a gond, hogy irodai asszisztensnek tanulok, és hát ebben a szakmában szeretnék dolgozni is, ami ugye kösztümmel, szoknyával jár.

szerintetek a tetoválásom miatt kerülhetek olyan helyzetbe, hogy amiatt nem fogok munkát kapni?


2012. júl. 25. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha valami nagy tetkó lenne, akkor igen, kerülhetnél olyan helyzetbe, hogy esetlegesen nem vennének fel téged az állásra emiatt.
2012. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ha én lennék a főnök,nem vennélek fel.
2012. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát nagynak elég nagy szerintem, 25-30 cm, magyarul az egész lábszáram a térdemtől a bokámig :(
2012. júl. 25. 19:12
 4/12 anonim ***** válasza:
El sem tudnád takarni... Én nem tenném. Varrasd tele a hátad, gerinced, de látható helyre nem tetetnék.
2012. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de enélkül úgy érzem nem vagyok teljes :((:
2012. júl. 25. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Én így nem csinálnám meg. INkább normális állásod legyen, mint tetkód. Lehet, hoyg később megunod, akkor meg már bánhatod..
2012. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább olyan helyre csináltass, ahol nem látszik ha kosztümben vagy. (szoknyában)
2012. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

fuhh én is ebben a helyzetben vagyok :D

én először a combomra varratok, és aztán a lábszáramra

Fekete harisnyával is látszódna? Én am felvennélek ;) Sztem először próbálj meg te is máshova, ha felvesznek és utána csinálod a tetkót csak nem rúgnak ki, főleg ha észre sem veszik. Am irodában ez kit zavar?

2012. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. A legtöbb cég sokat fektet abba, hogy jó és megbízható legyen az ügyfelei szemében. Annyi jelentkező közül, amennyien egy jó állásra pályáznak, ki fognak ejteni emiatt.
2012. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha ennyire szeretnéd, hordhatnál tetovált harisnyát: [link] mint pl ez... Vagy akár te is ráfesthetsz a vágyott mintát egy nejlonharisnyára, és a szabadidődben felveheted, vagy hennával festesd magadra
2012. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!