Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy tetoválást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy tetoválást a szerelmem nevével de az előző barátnőjenek is volt :s szerintetek ettől még megcsináltassam vagy nem mert úgy tűnne a másik csajt utánozom?

Figyelt kérdés
más testrészre más jellegű lenne a tetoválásom....
2011. jan. 29. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan gyerekes....és olyan görcsösen tapadós a pasira..
2011. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
.. aztán ha szakítotok, utána csak ugyanolyan nevű pasid lehet :D
2011. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
csak rejtve lenne a tetkoban a neve...
2011. jan. 29. 20:56
 4/14 anonim ***** válasza:
És elmondanád a barátaidnak hogy rejtve van a neve, aztán meg körberöhögnének a hátad mögött, amikor dob a srác.
2011. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

egy életre szóló döntésről beszélünk...

és Te ezt a gyk-n akarod megszavaztatni?

2011. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ultragáz... uramatyám.
2011. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem megszavaztatom...csak érdekel a dolog ... egy tetko nem életreszoló és a barátaim nem röhögnének ki
2011. jan. 29. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:

a tetoválás az még oké, mondjuk csajoknak a derékon kifejezetten jól is áll..mint rendszámtábla....


dehogy a nevét...ez kb a 2. világháborúban volt divat mikor elmentek a férfiak harcolni a frontra és lehet h nem tértek vissza...

2011. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a tetkókat, nekem is van pár, de szerintem hülyeség más ember miatt csináltatni egyet magadra, főleg ha párkapcsolatról van szó. Lehet, hogy most úgy érzed, egy életre veled marad párod, de ha történik valami, és vége lesz egész életedben bánni fogod.... Úgyhogy szerintem is butaság.
2011. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ökörség, és gyerekes is ahol én csináltattam a tetkómat ott a srác ilyen hülyeségeket gyerekes ötleteket próbált átformálni több kuncsaftja testéről. Ha nem maradsz vele, lehet, hogy te sem szívesen hordanád, hogy emlékezzél rá, ha más nem is tudja, hogy mi az. De te mit szólnál, ha a következő palidon rejtve ott lenne valamelyik exe neve? Nem hiszem, hogy jól esne. Inkább varrass magadra valami szép egyedi dolgot, mint egy ilyen ökörséget.

24/L

2011. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!