Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestékről azt...

A fekete hajfestékről azt mondják, hogy nagyon káros és erős hajhullást idézhet elő, persze nem minden esetben. A hajhullás több festés után jelentkezik inkább, vagy első festésnél is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 11:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez egyén függő, de mégis melyik a gyakoribb eset?
2009. júl. 16. 11:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Én másfél éve festem feketére az amugy vékonyszálú hajamat. Kb 3 hónapja vettem észre, hogy mintha kicsit jobban hullana de nem számottevő szerintem.

(Lehet ugyanennyi hulott ki az erdeti szinem melett, de mivel az világos nem vettem észre.)

Viszont nekem jobban kell "hidratálnom azóta a hajamat, mert a feketétől, jobban szálkásodik a vége, ugyhogy heti egy hajpakolás hogy szép fényes is maradjon.


Szerinetm amugy ez ember illetve hajfüggő.

Nekem például sokkal gyorsabban nő a hajam amióta feketére festem. :) A dokim szerint a vashiányom miatt, mert a feketében van vas.

2009. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

3 évig volt feketére festve a hajam, azt nem mondanám, h ritkult, de nem tett jót neki, száraz volt, töredezett stb. és a fejbőrömet is irritálta festés után pár napig.

most vörösre festem, ezzel nincsenek ilyen gondjaim.

2009. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eredetileg szőke a hajam, feketére festettem és rohadtul megritkult, sokat szenvedtem mire megint szőke lehettem. Először szinezővel próbáld ki, egyáltalán nem ajánlom a feketét! A szinező ki is kopik, és akkor nincs probléma ha nem tetszik a fekete.
2009. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De ha először festem be a hajam feketére már akkor is nagyon fog hullani a haj vagy inkább csak akkor kezd ,ha folyton utána van festve (lenövéskor)? Engem ez érdekelne a leginkább, hogy melyik a gyakoribb eset.
2009. júl. 17. 10:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat.
2009. júl. 19. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nekem csak 1x lett festve és akkor is megritkult. Bár ha többször fested, értelemszerűen még több fog kihullani.

Amúgy hogy elsőre hullani fog-e azt nem lehet megmondani, szerintem ez egyénfüggő:D

2009. júl. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát én életemben először festettem be tartós fekete hajszinezővel, és azóta csomókban hullik az egyébként szép barna hajam...:S

soha többet...

2010. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!