Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itt olvastam: a sampont csak...

Itt olvastam: a sampont csak a fejbőrre szabad tenni, ahogy öblíted majd ki, a hab lemossa a hajad hosszát. Ez igaz? én a hajamra is szoktam tenni a samponból

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 06:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz. A sampon szárítja a hajat. Én olajos pakolást teszek rá mindig előtte a hajhosszra és csak a fejbőrömet mosom át 2x samponnal, a hajhosszhoz hozzá sem érek. Hajmosás után az olaj nem is érezhető a hajamon, tiszta lesz a hajhossz is.
2012. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Hát a hajnak tényleg nem tesz jót, és hacsak nem valami extrém dzsuvás környezetben melózol, vagy nem fújsz a hajadra reggelente fél flakon hajlakkot, habot... akkor tök felesleges is.

Próbáld ki, hogy csak a fejbőrre teszel, ha nem érzel jenetős különbséget, akkor bőven elég így is. Olcsóbb és környezettudatosabb is. :)

Plusz csomó sampon tele van mindenféle olyan annyaggal, ami lerakódik a hajra, elnehezíti, ezért lelapul.

2012. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!