Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bevált a...

Lányok! Nektek bevált a ricinusolaj mint hajnövesztő?

Figyelt kérdés

Hol vettétek? Mennyiért? Rövid vagy hosszú hajad van?

Hogyan kell használni?(vizes vagy száraz hajra, mennyi ideig stb.)

Mennyire vált be nektek? Mik a hátrányai ennek a módszernek?(ha van)

Bocsi a sok kérdésért de érdekelne:D


2011. márc. 22. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szempillára bevált:)erősödött tőle és nőtt is kicsit a vége

patikában vettem

30 ml 150 forint volt

2011. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én gyógyszertárban vettem egy 60 ml-es kiszerelést 220 forintért. Itthon két teáskanál ricinusolajat összekevertem egy evőkanál étolajjal, bekentem vele a száraz fejbőrömet meg a hajam hosszát, nejlonzacskót húztam rá, betekertem törölközővel, és éjszakára rajta hagytam. (van, aki tojássárgáját is kever hozzá, de úgy hallottam, hogy büdös nagyon) Másnap lemostam úgy, hogy kétszer samponnal, egyszer balzsammal. Én úgy érzem, hogy nőtt, bár nem méricskélem, és az állaga is érezhetően jobb lett.

Még a szemöldökömre szoktam használni és a szempillámra, bár a szempillámon nem vettem észre változást, a szemöldökömnél sok pici szőke szál elkezdett nőni (eredetileg is szőke a szemöldököm, csak tartósan szoktam festeni, és ott nőtt ki a sok szőke szál, ahol kentem)

Szemöldökre naponta használom esténként.

Mellékhatást nem tapasztaltam.

2011. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szempillám mintha nőtt volna tőle, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. A hajam viszont semmit nem nőtt, és semmivel sem lett jobb tapintású, mintha egy normális pakolást használtam volna, ami még nem is olyan macerás, mint a ricizés.

Azóta inkább hajvitamint szedek, és látványosan elkezdett nőni a hajam.

2011. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

19:37-es

Melyik patikában vettél ilyen jó áron ricinusolajat?

2011. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
19:37-es vagyok, Makón vettem a Maros patikában.
2011. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Köszi:)
2011. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!