Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek sötétbarna hajba...

Szerintetek sötétbarna hajba illik a lila és kék melírcsík?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ha hosszú és nem csík van benne hanem egy vastagabb sáv :)
2012. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól állhat, ha nem olyan rikító kék, vagy lila, hanem kicsit sötétebb. Úgy nagyon szép. :) Egyszerre akarod mind a két színt? Láttam már olyat, és elég furcsa volt... :/ Szerintem a kék jobb lenne, mint a lila. :D
2012. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltam hogy olyan lenne mint selena új haja keressél rá a neten! nekem az nagyon tetszik:)
2012. júl. 26. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az én hajamban rikító lila csíkok voltak két éve, és jól állt. az eredeti hajszínem sötétbarna, majdnem fekete, abba melíroztattam. :) nekem az egész hajamban voltak egyenletesen eloszlatva, de ha csak az alsóbb rétegekből választasz ki pár tincset, az is nagyon jól néz ki, és nem utolsó sorban szolidabb is.
2012. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!