Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajnövekedést...

Melyik a legjobb hajnövekedést gyorsító szer házi pakoláshoz?

Figyelt kérdés
gyorsan a szép hosszú hajért mit használjak inkább? Argánaolajat, ricinust, olivát, sörélesztő kapszulát, vagy kókusztejet?

2012. júl. 26. 16:41
 1/7 A kérdező kommentje:

kókusztej vagy olaj esetleg? és az sokkal drágább, vagy hatásosabb, esetleg kevésbé beszerezhető? nem tudom melyik jobb, min denhol szinte a ricinust hallom, vagy a csersavas pakolásokat, de egy két helyen mondtk h a kókusz az igazi, meg az oliva jobb, de a legtöbb centit a sörélesztőtől meg a ricinustól kapták, a sörélesztőt belsőleg jó használni a haj érdekében, vagy pakolásként is, és a sima élesztő nem elég? és simán is lehet kapni sörélesztőt fogyasztásra ilyen célból, vagy kifejezetten kapszulát? és a kókusztejet és kapszulát megvehetem fitotékában vagy gyógyszertárban?

patika vagy herbária? melyikben nagyobb a választék, és hol olcsóbbak a termékek?

én eddig csak házi pakolásokat próbáltam, meg revalidot

esetleg bejött sokaknak a Bánfi hajszesz pl? vagy sokaknak nem? alkalmazást és egyéb tapasztalatot is írhattok, hány hónap alatt mennyit nőtt stb

? mililiter mennyibe került, meddig tartott ki a szer

és mennyi idő után hagyjátok abba a kúrát, csak az első egy két hónapban fog nőni gyorsabban a haj tőle, vagy utána is, mennyi időközönként vágtok vissza belőle, és hány centit

a FESTÉS után tényleg gyorsabban nől a haj? nekem egyszer mintha utána felgyorsult volna, meg még fényesebb is lett minden más nélkül

és kinek mi a véleménye a head & shouldersről?

2012. júl. 26. 16:48
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és ha egyszerre vagy felváltva használok ricinust is, meg egyéb pakolásokat, plusz kapszula, az megnöveli a hatékonyságot? tényleg igaz lehet h havonta akár 3-4 centit is nőhet?
2012. júl. 26. 16:49
 3/7 anonim válasza:
Én ricinusolajat használok egy kis olíva olajjal keverve. Nagyon jó és olcsó, de nem minden gyógyszertárban adnak nagyobb mennyiségben, mert belsőleg alkalmazva erős hashajtó. Meg kell mondani, hogy hajra kell.
2012. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neked használt a ricinus? mennyit nőtt a hajad és mennyi idő alatt ? :) mások tapasztalatát is várom
2012. júl. 29. 16:03
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom pontosan, nem mértem le. :) Nekem elég vékony szálú a hajam, szépen megerősödött tőle, és a babahajaim is 1-2 hét alatt durván látszottak
2012. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is használom a ricinust és tényleg nagyon jó! Nekem kezelhetetlen volt a hajam mindent elkövettem,h szép legyen és elég rendesen helyre hozta! Kúra szerűen alkalmazon minden 3. mosásnál!
2012. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szalonna zsír
2012. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!