Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna hajat lehet barna...

Emese94 kérdése:

A barna hajat lehet barna szinezovel erositeni? Vagy esetleg milyen szinezo illik hozza?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 17:34
 1/2 anonim válasza:

Szia nekem is barna a hajam, és tudok egy nagyon jó pakolást amitől a hajad nemcsak erősebb (sötétebb) barna lesz ha nem szép selymes és fényes is egyben.

Elkészítése: diófa levél az alapja tépj le kb 4-5 levelet a diófáról ezeket egy tálba apróra tépked össze és önts rá jó forró vizet azért kell hogy forró legyen h a össze tépett levél értékes anyagai kijöjjenek :D egy órát hagyd állni ezt leveles meleg vizet és ha letelt az egy óra szedd ki a leveleket és öntsd rá a hajadra nekem széplett tőle a hajam :)))

2012. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen-igen ez a diós színezés a legjobb én én is ezt ajánlom.

Csak még annyit, hogy annak idején a barátnőm megszívta a barna színezővel és akármennyire csak néhány árnyalattal sötétebbet használt, szinte fekete lett a haja. Azóta szőke színezőt használ, neki bevált, de én akkor is a természetest választanám a helyedben.

2012. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!