Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a kisebesedett szúnyogcsípéseket?

Figyelt kérdés
Nem viszketnek, de nagyon rondák és sok van belőlük, pedig nem emlékszem rá hogy kikapartam volna őket. Szégyenlem a lábamat, ezért ebben a melegen is hosszúnadrágban járok.

2012. júl. 27. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

napoztasd és lassan de elmúlik!

Tapasztalat..legalábbis nekem ez bevált..

2012. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem emlékszem, mikor kapartam meg őket ennyire, de sajna nekem is sok van... :) Azért ne szégyelld ezt! Mindenkinek van :)

Mindenfajta krém használ, ami aloe verás. Én a növényemről vettem egy kis szárat és azzal kentem, de nem akarom még nagyon megkopasztani, úgyhogy az itthon lévő aloés babaolajjal kenem :) Pont az előbb néztem, hogy rendes összehúzódó csíkok lettek rajta mára :))

Ha épp nincs aloe-tartalmú dolgot otthon, valamilyen ápolókrémmel akkor is kenegesd. Lehet az Bepanthen is, Neugranormon, valami hámosító vagy sima testápoló is, csak kenjed.

2012. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!