Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudtam leborotválni...

Miért nem tudtam leborotválni a nemiszervem körüli szőrt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17/L. Először próbálkoztam hogy leborotváljam a szőrt a nemiszervem körül de alig jött le szőr,csak két ,,folt" jött le. Rossz minőségű a borotva? Vagy túl erős a szőrzetem? mit tegyek?
2009. júl. 16. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak túl hosszú a szőrzet és nehezen viszi a borotva. Próbáld meg úgy, hogy először ollóval levágod mindenhol rövidre és aztán kezded csak borotválni.
2009. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Előbb kisollóval nyesd meg
2009. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az már megvolt előtte és úgy sem ment :S
2009. júl. 16. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte fürödj meg, hogy puhább legyen a szőr. Aztán kend be borotvagéllél. Borotvának használj jó minőségűt. Én sokáig használtam eldobható férfiborotvát, de az nem említhető egy lapon a Gillette Venus borotvákkal. Ja és idő kell, amíg az ember kitapasztalja, hogy hogy a legjobb borotválni. Türelem és gyakorlás! :)
2009. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rossz minőségű a borotva, sőt inkább biztos vegyél jobb minőségüt.
2009. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nullás géppel nyírd rövidre először
2009. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy elfelejtettél rákenni borotvazselét - rosszabb esetben szappant, hogy csússzon is? Ha csak úgy magában borotválgatsz, nem csodálom, hogy nem jön le. Ha víz, "síkosító", és egy új (!) női borotva adott, akkor lehetetlen, hogy ne sikerüljön.

Szerintem csináld a kádban, és úgy a lábadat fel tudod támasztani a kád szélére, hogy jobban hozzáférj a szőr nőtte területekhez.

2009. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!