Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám végre rendesen...

Hogyan tudnám végre rendesen leborotválni a hónaljam?

Figyelt kérdés
Először is az egyik idegesítő dolog, hogy a jobb hónaljamon 2x annyi szőr van, mint a balon. És nemtudom rendesen leborotválni ! Általában fürdés közben szoktam leborotválni, de a jobb hónaljamon akkor sem tudom teljesen leszedni, olyan mintha épp nőne vissza, tehát már borotválás után se merem felemelni a kezem... Reggelre meg már szószerint szőrös a hónaljam, tiszta fekete a kis szőrszálaktól. Valaki mondjon már egy jó technikát, mert ez nagyon idegesítő. Csináltam úgy, hogy tusfürdőt raktam rá és úgy borotvàltam, de úgyis hogycsak bevizeztem, de sehogysem jó. Amúgy gyanta, epilátor nem jöhet szóba, nem bírom ki..
2010. jún. 30. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg az lenne a megoldás. Akik mindig is borotvával csinálták, mindnek ilyen és mindegyikőjük naponta borotválja. Én gyantával kezdtem és áttértem pár hónap után a borotvára. 4-5 naponta borotválom csak. Tehát érdemes beáldozni a gyantát pár alkalomra.
2010. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát pedig sajnos csak az a két megoldás van,amit írtál,a a gyanta és az epilátor.

a gyantán meg fogsz lepődni mennyire nem fáj!próbáld ki!

2010. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is gyantáztatom.ki lehet bírni
2010. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krém?:)
2010. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

használj női borotvazselét és vegyél egy rendes női borotvát, éles pengékkel :P

a szőrtelenítő krém nagyon sz.r hónaljra, nem is szedi le rendesen, azt nem ajánlom.

jó borotva és jó borotvahab/zselé lehet a titok.

2010. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Epilálás elsőre rohadtul fáj, utána meg se érzed. :)
2010. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!