Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Zynerit vagy a Duac gél a jobb?

A Zynerit vagy a Duac gél a jobb?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Köszi.

2012. júl. 27. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Pattanásra?

A Duac-ot nem ismerem, de a zynerit nekem csak jót tett. Már 2x mulasztotta TELJESEN el a pattanásaim. Egyszer amikor egy időben nagyon-nagyon sok és csúnya volt a bőröm. Nagyjából 2 hónap alatt teljesen eltűntek a pattanások. Aztán egy évig nem volt egy se, nem is használtam semmit, de később megint elkezdtek jönni, de nem hagytam hogy eldurvuljon, hanem elkezdtem megint a zyneritet úgyhogy most is szép a bőröm. Persze nyár van, meleg, nekem meg alapból zsíros a bőröm szóval 1,2 most is akad néha, de semmi ahoz képest amilyen volt. :)

2012. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Esme.avantgarde ***** válasza:
75%
Duac. kevesebb a lehetséges mellékhatása, kicsit látványosabb a javulás, általában, és nem fényérzékenyít. A hormonokra se hat, és azonnali hatása is látható, nem csak hosszútávú.
2012. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen mellékhatásokat válthat ki a zynerit?
2012. júl. 27. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
zineryt nekem is az volt a diacról még nem hallottam, de nekem a zineyt már a második napban látszott, h használom.
2012. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én is csak a zyneritet ismerem,most is azt használom és sokkal szebb a bőröm.Egyetlen mellékhatást tudok rá,hogy lehetséges,hogy túlságosan kiszárítja a bőrt,de végül is valamilyen szinten ez a dolga.Ezért valakinek óvatosabban,keveset kell alkalmazni:)
2012. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak a Duac-ot próbáltam, allergiát váltott ki, így nem használom (rosaceára kaptam.)

De szerintem egyénileg változó, kinek mi a jobb...

2012. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Akkor ha legközelebb bőrdoki -hoz megyek feliratom a zynerit -et.:) A Duac -ot amikor elsőre használtam nagyon jó volt látni lehetett a változást, de most már mintha nem használna... Várom még a válaszokat és tapasztalatokat.:)
2012. júl. 27. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zineryttel voltam úgy, mint te a Duac géllel, először tök jó volt, szép lett a bőröm, aztán nem volt már hatásos, akkor kezdtem el a Duac gél, az jó volt, de azóta nem tudtam újra felíratni. Bár egy idő után minden antibiotikum tartalmúra immunis lesz a bőrünk. :S
2012. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a csúnyán pattanásos homlokomra és államra a bőrgyógyász a Duac gélt írta fel. Egy hete használom, csak este kenem fel vékony rétegben, reggel pedig lemosom. Reggelre száraz szokott lenni az állam, kicsit hámlik is, de mivel most kezdtem nemrég használni, úgy vagyok vele, hogy minden nap használom, de szigorúan csak 1x és azt is csak lefekvés előtt. Egyébként már most jelentős a javulás. Aztán ha látom, hogy nem javul tovább, már nem fogom minden nap használni, azért, hogy ne legyen száraz, hámlásos az állam.


22/L

2013. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!