Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit használtok a hajatokra...

Ti mit használtok a hajatokra hogy szép maradjon és gyorsan nőjjön? és még azt szeretném hogy nem ismertek valamit amivel jobban egyenesebb lesz? Nekem az volt csak miután elkezdtem vasalni azóta ilyen pumukli style

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a sampon nem számít, a legolcsóbbat veszem a 100- as jellegű boltban

balzsamnak eddig Wellát használtam, de fél liter 1000 Ft, ehelyett most Kallos van, de eddig még csak 1x használtam, mert van még Gliss Kur (az nem olyan jó, de elhasználom), hajszárítás után befújom még Gliss Kur fújós balzsammal, feketével

a Kallos illatra hasonló a Wellához, állagra lágyabb, nem olyan sűrű, könnyebben csúszik, fél liter kb 500 Ft

amikor időm van, ez nem túl sok, de fél napra a hajamra pakolást teszek

ez egyrészt jelenthet mézet vagy ricinusolajat, két evőkanálnyit (váll fölé érő hajam van) és Kallos hajpakolást, ez is két evőkanálnyi, ezeket összekeverem és a hajamra kenem

a hajam rendszeresen festem, minden nap mosok hajat és nem vasalom

2012. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden hajmosás előtt olívaolajat masszírozok a fejbőrömbe és az egész hajhosszra. Gyógynövényes samponnal mosok hajat (van benne rozmaring, csalán is, amelyek elősegítik a hajnövekedést). A samponba szoktam rozmaring illetve borsmentát csepegtetni, az is serkenti a vérkeringést. Hajmosás után hajpakolást teszek rá, kb 10 perc múlva lemosom. Csalános öblítést végzek a hajmosások végén. Naponta többször is használok hajvégápolót és naponta 1 órát masszírozom a fejbőröm és 2 havonta vágatok a végéből. Leér majdnem a fenekemig a hajam, ezért nagyon fontosnak tartom, hogy kellően odafigyeljek rá.

Az egyenesség kérdésre nem tudok válaszolni, mert alapjáratok szögegyenes a hajam. Szerintem ha növeszteni szeretnéd, akkor mindenféleképpen mondj le a hajvasalóról és egyéb hőformázókról, mert nagyon nem tesznek jót a hajnak!

2012. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!