Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több, mint egy éve hennával...

MissPostBlue kérdése:

Több, mint egy éve hennával festem a hajam feketére, de meguntam. Lesz valami baja a hajamnak, ha most hagyományos dobozos hajfestékkel átfestem? Leéghet tőle?

Figyelt kérdés
Vöröses barna hajszínt szeretnék, tudnátok valamilyen terméket ajánlani, ami nektek már bevált? Vagy esetleg valami hajradírt, ami gyorsan kiveszi a henna színét?

2012. júl. 28. 12:43
 1/2 anonim válasza:
Most nekem is ilyen vöröses barna a hajam.Én Palette Édes málna színű hajfestékkel kentem be nekem bevált.A hajamnak semmi baja sem lett tőle csak a hajvasaló miatt töredezett.Nekem elől mellig ér a hajam hátul a lapockámig vagy még tovább és az egy doboz festék nem volt elég szóval érdemes 2-őt venni.Illetve még volt gesztenye barna is a hajam az is jó :) de ezt neked kell megnézned a dm-ben vagy abban a boltban ahol megveszed h melyik szín a jó
2012. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kivárod a megfelelő időt, akkor nem lesz semmi baja! Minimum 3 hónapot az utolsó hennázástól. Nem érdemes alkudozni ezen, a hajad épsége fontosabb.

Ugyanakkor ugye tudod, hogy amit használsz az nem igazi henna? A igazi henna csak vörös lehet.

2012. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!