Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettentő csúnya a bikinivonala...

Rettentő csúnya a bikinivonalam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon erős és vastag szálú a szőröm,a bőröm pedig végkony és érzékeny,hiába borotválok,epilálok semmi nem segít,tele vagyok szőrbenövésekkel és sebekkel.

[link]


Hiába radírozom és kenem minden nap,nem segít:(

Milyen krémet használjak rá,ami rendbe tenné?


2012. júl. 29. 10:12
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem meg kellene próbálnod a gyantát! Ha az epilálást kibírod, akkor azt is ki fogod.:) Az epilátortól én is szőrbenövéses leszek.

Hát krémet nem nagyon tudok ajánlani, talán próbáld meg a Neogranormon kenőcsöt, a sebekre jó lehet.

2012. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a képet hogy kell nézni? sehogy se értem:D

Hány éves vagy?

2012. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia, az a fontos, hogy dobd ki a borotvád, és vegyél egy másik fajtát. Én pl. a tescos, rózsaszín csomagolású borotvát veszem, mert az még viszonylag elfogadható áron van, és van rajta krémezőcsík is.


Fontos, hogy pl. a lábad után ha lehet, akkor ne borotváld ott lent, mert átvihetsz a borotváról fertőzéseket. Nyár van, meleg, rövidgatyába rohangálunk, a lábunk lehet a "legpiszkosabb", és ha a kádba ugrunk, hiába éri víz, meg kis tusfürdő, maardhatnak rajta itt-ott szennyeződések, miközben borotválsz.


Meleg vízzel vizezd be, tusfürdőzd be, és úgy borotváld a bikinivonalad. Ha ez után is begyullad, hogy borotvát váltottál, stb, akkor vegyél borotvahabot. Bepatnhen Plust ajánlok rá. Én is néha azzal kenem be. Fertőtlenít, meg ha kcisit megvágod magad, akkor gyorsabban begyógyítja a sebet.


Ne epiláld, az nagyon fájdalmas. Nekem be is nőtt párszor tőle a szőr pl. a lábamon.

2012. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én se látom hogy kell nézni. Rakj másik képet, ráadásul olyat, ami kevésbé homályos
2012. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bikinivonalhoz külön borotvát használok, vagy krémmel szedem le. Ha nem rögtön strandra megyek, akkor hintőporozom a művelet után. A csúnya bőrfelületre a Sudocremet ajánlom. a benőtt szőrre nincs tippem :(
2012. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!