Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya a bikinivonalam!...

Nagyon csúnya a bikinivonalam! Elmúlik valamitől?

Figyelt kérdés
A szőrtelenítéstől ( gyanta, borotva) nagyon begyulladt a bikinivonalam. ez még nem is lenne akkora gond, de nem csak kis piros gyulladásaim vannak, hanem be is barnult ott csúnyán a bőröm!! Már kb. 2 éve szenvedek tőle, nem tudok így strandra sem menni... kérlek segítsetek mivel múlna el?
2010. márc. 4. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nyílt egy olyan szolárium hogy gyógy tartalma van, vagyis nem olyan mint a rendes szolik és nem lehet tőle rákot sem kapni semmit..nekem vitiligó foltjaim vannak ilyen fehér voltok és nagyon barna bőrű vagyok, télen persze nem látszanak a foltok mert akkor nem tudok lebarnulni e nyáron nagyon..abba szoliba fogunk elmenni és bebarnítja a bőrt..szóval szerintem nem lenne olyan feltűnő ha kipróbálnád ezt a szolit..és sokkal olcsóbb is.:)


13/L

2010. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirág krémet próbáltad? Borotválás után rögtön kend be vele, lehetséges, hogy kipattog, de egy nap alatt elmúlik. Akkor majd hátha elmúlik az a barnaság is:)
2010. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én most minden este mézet összekeverek egy kevés vízzel és felkenem a vénuszdombomra (most epiláltam és nekem is kipattogott)ráteszek egy kinyitott zsebkendőd és úgy húzom fel a buygimat .Rajta hagyom olyan fél órát majd lemosom.Utána bekenem egy hidratálókrémmel.Jah és minden zuhany után mikor megtörlöm kicsit megdörzsölöm törölközővel.És minden héten egyszer mézes cukros bőrradírt használok oda is.Szépen kezd elmúlni az a néhány pötty. Türelem kell hozzá az biztos de bízok benne hogy majd megszokja a bőröm ezt az epilálást ,most csinálom olyan 2.-ra .de most egész szép ,a méz jó rá!
2010. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Csak az a baj, hogy attól félek, hogy a barna foltok nem múlnak el:(:( Mert az nagyon csúnya....

2010. márc. 5. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
el fog múlni biztosan de arra ne számíts hogy egyik napról a másikra eltűnik magától.Idő kell neki ,sajan ez egy türelemjáték.nekem is iylen volt a lábam és kellett neki sok idő mire elmúlt.
2010. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!