Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolítás után?

Anyajegy eltávolítás után?

Figyelt kérdés

A hátamról és az arcomról is elfognak távolítani egy-egy kisebb anyajegyet. Nem lézeres lesz a beavatkozás.

A kérdésem az, hogy utána lesz ennek valami nyoma?



2012. júl. 29. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
sebésztől függ. nekem van ahol semmi nem látszik, van ahol kb lyuk van.
2012. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan is, amikor egy fehér heg marad.
2012. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nyakamról szedtek le kettőt, a felső heg nem annyira látszik (laposabb fehérebb), az alsó viszont vastagabb kicsit pirosas. :/ Kb. egy éve volt már..remélem még javulni fog.

De amúgy emberfüggő is.. kinek hogy gyógyul, és persze honnan szedik..Pl szerintem az arcodon jobban fog gyógyulni mint a hátadon, mert ott jobban húzódik a bőr.:o Ja és tartsd távol a "sebeket" a naptól!, valamint kitartóan kend őket valami hegkezelő krémmel (körömvirág balzsam is jó.:)) Amúgy az arcodon belül hol helyezkedik el az anyajegy?:D Csak azért mert nekem is van egy kis bőrszinű "kör" az orrom és szám között. Gondolkozok hogy leszedessem-e, de mások szerint jól áll..

18/L

2012. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha szemből nézzük az arcomat, akkor a száma alatt sréhen jobbra! De nem is igazán nagy, csak engem zavar. Kb. kisebb, mint a csillag gomb a billentyűzeten. :D

A hátamon viszont már nagyobb, de ott se igazán nagy, csak elfertőződhet vagy mi :S

2012. júl. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!