Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyajegy eltávolítás ingyenes?

Az anyajegy eltávolítás ingyenes?

Figyelt kérdés

A naptól rengeteg anyajegy jön rajtam, egy nyár alatt akár 20 darab is! Az elmúlt pár évben csak páncélban mozdulhattam ki nyáron... Hallottam, hogy vannak eltávolító plasztikai műtétek. Utána néztem, az ára nem épp baráti! ( 50 ezer forint / anyajegy ) Sajnos az arcomon összeszámoltuk, összesen 64 anyajegy található, ebből 5 a nagyobb féle, dudorodó. A helyi SZTK-ban valószínűleg eltávolítják, de azt olvastam, hogy ha az arcomról van szó, ne menjek oda, mert ott csak kimetszik, és nagyon csúnya hegek maradnak utána. Ennyi anyajegy esetében nem igényelhetnék esetleg valami akció félét?

Vagy kihez tudnék fordulni ilyen téren, aki kicsit olcsóbban elvállalná azt az 5 darab kis pontot az arcomon?


2012. máj. 19. 05:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem, csak ha már veszélyt jelent.
2012. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!