Pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja bőrgyógyászhoz járok a pattanásaimmal, valamivel jobb a helyzet mint az elején, de még mindíg van. Persze szerinte ez érthetetlen, el kéne már múljon. Ecsetelőt, és arckrémet kaptam, első alkalommal pedig antibiotikumot is fölírt. Mint írtam már valamivel jobb a helyzet, de ahol pati volt ott piros foltjaim vannak,amit szerinte nem kéne kennem naptejjel, pedig sok helyen azt olvastam, hogy igen. Nem küld el se vérvizsgálatra sem semmire, pedig szerintem a belül kéne keresni az okot. És hozzáteszem, hogy külön erre van fogamzásgátlóm is. Van valakinek tapasztalata? Kell védeni az arcbőrt naptejjel a fényérzékenység miatt? Köszi a válaszokat
2012. júl. 29. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Kell védeni,de egy kozmetikus jobban odafigyelne rád.A pattanásokat,miteszereket ki kell tisztítani,ezt a bőrgyógyász nem fogja.
2012. júl. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!