Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti kozmetikusnál gyantáztattok...

Ti kozmetikusnál gyantáztattok vagy magatoknak csináljátok otthon a szőrtelenítést? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a lábamat kozmetikusnál gyantáztatom, viszont a többi dolgot meg tudom tenni itthon is. Gyantázni egyedül, havonta nem lennék képes, és a szôrszálaimnak is "jót tesz". Inkább egy hozzáertô, biztosabb ember csinálja. Kevésbé fájdalmas és szerintem gyorsabb is.
2012. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak gyantázom. Kis gyakorlás és pikkpakk megy.
2012. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel nem értek egyet, a gyantázás otthon is ugyanolyan gyantázás mint máshol. Ugyanúgy fel tudod kenni a gyantát, ugyanúgy le tudod tépni. Na és te jobban érzed magadnak hogy hogyan jó, mintha egy idegen csinálná neked. Tehát kevésbé fájdalmas otthon. És még jóval olcsóbb is.
2012. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy sokkal olcsóbb, de én sem vagyok képes magamnak megcsinálni. A combom hátulját el sem érném. Bár lehet, hogy majd megpróbálom magamnak is, ha már egy kicsit hozzászoktam. :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 30. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!