Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan elozzem meg a haj...

Hogyan elozzem meg a haj toredezeset?

Figyelt kérdés
Amikor el kezd torni mindig vagok vagy vagatok a vegebol..neha meg elotte is frissites celjabol. Azonban hogy vqgy mivel kerulhetnem el ezt a problemat? Tudom, hogy nehez...de mik azok a kozmetikumok, aminek segitsegevel a hajam megovhatom, hogy elkezdjen toredezni.

2012. júl. 29. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
vegyél rá hajvégápólót meg iylen hőspryt amit akkor kell rátenni amikor vasalod vagy szárítód a hajadat.meg szedhetsz mondjuk magne B6ot,uhyhallodtam attól erősödit a haj meg a köröm is
2012. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hetente egyszer vagy kétszer mikor hajat mosol rakj az utolsó 10 cm-re balzsamot,levegőn hagyd száradni,vagy hideg levegővel szárítsd
2012. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vasalni.:) Es.levegon szaritom, neha max a toveknel szaritok picit.:)
2012. júl. 30. 08:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Milyen hajvegapolot ajanlotok?
2012. júl. 30. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:
B7 vitamin (egyéb nevein: H vitamin, Biotin); száraz hajra való sampon; balzsam; esetleg kifejezetten hajvégápolásra kitalált dolgok. Márkát nem írok, legfeljebb priviben, mert nem szeretnék reklámozni.
2012. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az jo hogy nem vasalod meg nem szaritod mert ilyenkor szo szerint "megeg" a haj. Amugy az sokat segit ha hajmosas utan nem fesulod ki a hajad amig meg nem szarad, mert ilyenkor a legserulekenyebb. Meg arra is figyelj hogy amikor lofarokba fogod a hajad ne csapkodd mert mint az ostornak a vege a hajvegeid is elhasznalodnak (ezt meg a fodraszomtol hallottam, de tenyleg igaz). Plusz meg a hajvegapolo szerumok, olajok is hasznalnak. Remelem segitettem : )
2012. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
11:16-os vagyok : ) Ugy ertettem, hogy vizesen a legserulekenyebb a haj, ha megszaradt utanna mar fesulheted!
2012. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, de attol felek ha megszarad nem tudom kifesulni.:/ Eleg kocos a tarkomnal.:/ Szerintetek ugy ki tudom??

Amugy a hogy ne csapkodjam a hajam?

2012. júl. 30. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:

11:39 Ez azért nagyon azon múlik, milyen a hajad. Én például kizárólag hajmosás után vizesen tudom megfésülni az enyém, és nem töredezik. Sőt régebben épp a zsírosodás volt a problémája. Cserébe sosem használok hajszárítót. Megvárom, míg magától megszárad.


Az iménti válaszolónak meg lehet, hogy szögegyenes könnyen fésülhető haja van. Ő más problémákkal szembesült, és arra találta meg a megoldást.

2012. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon sok és dús hajam van, és viszonylag hosszú is.

Megszáradva egyenes, kis hullámokkal, de szinte észre se venni, inkább akkor van, ha még picit vizes és elfekszem.

2012. júl. 30. 19:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!