Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol használ a Solutio antisudo...

Hol használ a Solutio antisudorica nevű készítmény?

Figyelt kérdés
A test mely részein lehet használni? milyen gyakran kell használni? Mellette deot is lehet?
2009. júl. 17. 12:24
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Gondolom,ha erre a szerre van szükséged,izzadástól szenvedsz.Én is használtam a SA--t.A használata.Esténként,ha megfürödtél és szárazra törölted a hónaljad,kezed,lábad (nem tudom hol izzadsz) bekened vékonyan.Ha nagyon éget,tudod hígítani is vízzel.Szóval alkalmazhatod kézen,talpon illetve hónaljon.


18/L

2009. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ne haragudj,nem válaszoltam mindenre.Szóval célszerű olyan gyarkan alkalmazni,amennyire erős az izzadásod.Ha nagyon erős,akkor minden este,ha csak kevésbé,azt érezni fogod milyen sűrűn kell. Ne vedd túlzásba,hiszen tudod,hogy alumíniumot tartalmaz,ami sok mértékben káros.Igen alkalmazhatsz mellette deot is.
2009. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!