Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegyek hozzá még festéket,...

Vegyek hozzá még festéket, vagy ne? Egy doboz festék, vagy kettő?

Figyelt kérdés

A Palette intensive color creme-jével akarom befesteni a középszőkés hajam.Én az E20-as árnyalatra gondoltam

[link]

Nincs ideírva,hogy ez szőkítő lenne, viszont ha igaz, ami a mintán látszik, elég szép szőke lesz belőle. A szőkítőkhöz mindenki azt mondta,hogy arra kell ráfesteni a kívánt szint. Akkor ehhez nem kell másik festék? illetve egy olyan kérdésem lenne,hogy a vállig érő(kicsit alatta) hajamra egy dobozzal vegyek vagy kettővel?

Fodrászhoz NEM akarok menni, rengeteg pénzt kérne el.


2012. júl. 30. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

azt tudod hogy alapból ez egy sárgás szín,de ha te középszőke hajra akarod akkor ziher csibe leszel.

Ehhez nem kell másik festék mivel nem kiszőkítő,de nem garantálom hogy szép színt fogsz kapni.

2012. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Végre enged írni!

rosszul fogalmaztam, az eredeti színem közép szőke.

a jelenlegi pont ilyen: [link]

2012. júl. 30. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

jah értem,ha eredeti akkor persze befogja fogni,de szerintem akkoris sárgás lesz,alapból a festéken látszik:) De persze ha neked tetszik hajrá!

inkább kettő dobozzal vegyél először,utófestésnél elég lesz 1 doboz.

2012. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnos hamvasból csak nagyon csúnyákat találtam :S

Köszönöm a válaszod!:)

2012. júl. 30. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is csúnya lesz szerintem :/
2012. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!