Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Katasztrófa a hajam. Milyen...

Katasztrófa a hajam. Milyen terméket használjak?

Figyelt kérdés
Régen szőkítettem a hajam házilag sokszor, és vasaltam minden reggel. Hosszú volt, de a szőkítés és mindennapi igénybevétel miatt le kellett vágatni a nyakamig. Elkezdett nőni, már egyáltalán nem festem és nem is vasalom, csak fel szoktam kötni. De mégis olyan száraz mint a söprű. a vége minden fésülésnél törik, és nagyon vékony. Olyan terméket keresek ami tényleg ápolja a hajamat és azt szeretném ha kicsit egészségesebbnek látszana. Tudtok valami jó balzsamot ami nektek bevállt? Vagy pakolást? Esetleg olajat?
2012. júl. 30. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ricinusolaj!! imádom most is a hajamon van :D
2012. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nullás gép
2012. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A ricinus olajat használom néha csak szerintem annak olyan émelyítő a szaga. Te le tudod fedni valamivel a szagát?
2012. júl. 30. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem bántja az orromat, de annyit tehetsz hogy kicsit megmelegíted, pár mp a mikróban, és ha folyós akkor hozzákeversz valami illóolajat. Mondjuk a mentolos tuti elnyomja a szagát. Elég 1-2 csepp, attól függ mennyi olajat használsz. Majd írd meg hogyha kipróbáltad, és jó mert én még nem próbáltam csak mindenkinél ezt olvastam, és ha tényleg jó akkor megcsinálom én is :)
2012. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és igen ilyen illóolajokat valami ajándékboltban biztosan tudsz venni, legalábbis ahova én járok ott vannak :D vagy kínaiban
2012. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

OFF: Nem értem mi bajotok van a szagával,szerintem ennyit megér (nekem semmi bajom sincs vele,sőt) tudjátok,a szépségért meg kell szenvedni..

Sőt szerintem a Bánfinak sincs semmi baja a szagával,bár én a benzin szagot is imádom..

2012. júl. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sincs semmi bajom vele és a benzin szagot én is imádom :) Csak néha mikor vasalom ki a hajam szárítás után hihetetlen büdös szaga van, hasonlít a ricinus olajra :D
2012. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!