Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam alul sötétbarna...

A hajam alul sötétbarna (szinte fekete), felül csokibarna, máris emós vagyok? 16/L

Figyelt kérdés
Egy rokon kérdezte meg, hogy emós vagyok-e, csak amiatt, hogy a hajam ilyen és a szememet kihúztam fekete tussal (de csak nagyon vékonyan!!!!) Amúgy egyáltalán nem úgy öltözködöm, és se a zenéjük se az életfelfogásuk nem is tetszik, ezen felül mondjuk nincs bajom velük. Tényleg ilyen idióta néhány ember hogy egy-két apróság miatt máris leemóz?!
2009. júl. 17. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ilyenek, sőt nem csak az idősebb korosztály, de sok fiatal is ha meglátja a fekete karmokat rögtön emoz..

sztem ez elég gáz..

én is kaptam már ilyesmit, a fekete köröm, szem, és kockás nadrág miatt(az nem csak emo lehet!!). Jah meg igen befestettem a hajamat padlizsánra, enyhén feketés..nesze kaptam is h emoemo.. Sztem ha látnád h nézek ki jót nevetnél azon h így emoztak le:D

2009. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én meg tettem fel egy kérdést hogy mien a hajam, volt egy kép. olyan, hogy felül szőke és átmegy vörösbe. szóval szőke, naranccsárga, barna, és legalul vörös. és emo vagyok hát nem marha jó?:@

sajna vannak ieenek sokan.:(

2009. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! nekem se oldalfrufrum se semmim,sima farmerban és halvány rózsaszín pólóban voltam,szőkésbarna hajjal,csak szempillaspirállal,erre rögtön rávágják:Há nézd má ott egy emós köcsög!-.- Szerintem:szard le.
2009. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Vannak ilyen hülyék. :S Nem vagy emós. Az nem emóság, hogy ilyen a hajad. Pfff :S
2009. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sz@rd le mit mondanak.Engem is leemóztak,nem egyszer,mert patkó ajakpiercingem van,és akkor fekete hajam volt,és istenem,vasaltam.Pedig egyáltalán nem vagyok emos.Most már lenövesztettem a hajam,de még most is kérdezték,hogy emós vagyok e.Vagy pedig rokkernek néznek.Egyik se vagyok.Engem nem igazán izgat mit mondanak.:)
2009. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aztán, aki emósnak hívott, és mondtam hogy nem, megkérdezte: akkor punk, vagy mi? Ááá hát mondom ilyen nincs.. XD
2009. júl. 18. 01:26
 7/7 anonim ***** válasza:
emo és nem emos
2009. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!