Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválást hány éves kórtól...

Tetoválást hány éves kórtól lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
2 tetoválást szeretnék jelenleg 16vagyok. Egyet a fülem mögé , egyet a csuklómra.(Vagyis úgy lenne hogy angolul a két csuklómra tetováltatnám azt , hogy "Maradj erős" .) Már legalább 2éve tervezem ezt tehát nem hirtelen elhatározás lenne. Tehát hány éves kórtól lehet? És szerintetek várjak még vele vagy csináltassam meg most ha biztos vagyok benne?
2012. júl. 31. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem kórtól, hanem kortól. és 18. A kór jelentése betegség.
2012. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom.:) Félre írtam:/ És köszi a választ!:) Szülői engedéllyel sem lehetne most?
2012. júl. 31. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
szülői engedéllyel elvileg lehet.. én is akarok de apám tuti nem engedné így maradok a 18+ korhatárnál
2012. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
budapesten tudok csak, mert itt lakom, de a westendben 16 éves kortól szülői engedéllyel (és jelenléttel) megcsinálják. 100% mert én is nmsokára töltöm a 16ot és megkérdeztük :)
2012. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szülői engedéllyel
2012. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!