Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » H tudnam a fenkemröl és a...

H tudnam a fenkemröl és a combomröl eltüntetni a cellulitiszt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok sporttal, egészséges étkezéssel.
2012. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, plusz nekem segített a mindennapos hideg-meleg váltózuhany, de csak 1 hónap múlva látszott. Amúgy sokkal szebb lett tőle az egész bőröm:D
2012. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A soviknak is van cellujuk,tehát a kilóknak és a sportnak nem sok köze van hozzá.Masszást javaslom,erős masszás.Ezek zsírgöbök a bőr alatt amit szét kell paszírozni.
2012. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, hát, pedig amikor én elkezdtem sportolni, plusz egészségesen étkezni, 3 hét alatt eltűnt, szóval nem csak kitaláltam. :)
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az lehet,de a soványabbakat is épp úgy sújtja,szóval nem kizárólag a ducik kiváltsága a cellulitisz,ez egy nagy tévedés.
2012. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lilla talán az étkezésben lehet még a kulcsa a dolognak?Min változtattál pontosan?
2012. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A vékony csajok is lehetnek narancsbőrösek, HA nincs rendben az étkezésük!

A legfontosabb talán a vízivás.20 kgonként kell 1 litert inni, tehát ha 60 kg vagy, 3 litert kell innod.A víz méregtelenít és segít a zsír feloldásában.

Valamint kerüld a túl zsíros, cukros ételeket, valamint a fehér lisztet.Sovány húsokat, zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű cuccokat fogyassz!

Fuss, biciklizz, de igazából bármilyen sport hasznos.

A váltózuhany is jó, valamint a masszázs is hasznos, akár otthon magadnak is csinálhatod.

2012. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én vékony vagyok és eszméletlen milyen csúnya a fenekem és a combom.. Sportolok, legalábbis itthon edzek, meg néha-néha lejárok futni, de az étrendemen egyszerűen nem tudok változtatni.. zöldség-gyümölcs szóba se jöhet, a hideg kiráz. 1x volt hogy diétára fogtam magam.. 1 napig tartott, nem tudom sajnos rávenni magamat erre a kosztra :( Úgy gondolom hogy az étrend nagyon sokat számít!! Próbálj meg azon változtatni.
2013. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!