Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ovális, talán kicsit pufi az...

Ovális, talán kicsit pufi az arcom. Milyen haj hosszítaná?

Figyelt kérdés

Fekete hajam van, több mint 2 éve növesztem.


Kb. ilyen hosszú, de nincs semmi forma vágva neki. Mindenhol ugyan olyan hosszú.


[link]


Igazából gondoltam rá, hogy ha vágatok magamnak frufru-t, akkor azt befestetném kékre, vagy ilyesmi. :P



2012. aug. 1. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az oldal frufru hosszítaná az arcodat, vagyis nekem ez így van.

A hajad hosszát tartsd meg, mondd a fodrásznak hogy legyen lépcsőzetes, és akkor teljesen jó :) irigylem a hajad hosszát!!

2012. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja prsze a hajad hossza hátul maradjon, elöl a frufrud legyen vagy a szemedig érő, vagy az álladig, vagy próbálgasd otthon, melyik állna jól :) (valahogy csatold fel elöl)
2012. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És a más színű frufruhoz mit szóltok?

2012. aug. 1. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:

én voltam mind a 2 hozzászóló :)

én nem javaslom, nekem volt lila, meg utána leszivattam, tehát szőke elöl a frufrum. De nem néz ki jól szerintem. Akkor inkább melíroztasd! Nekem most úgy van :) bár kb a hossza fele a tiednek, vagyis hát a melltartó vonaláig ér, nem tudom hosszabb hajban hogy nézne ki. Esetleg lehet hogy elöl más színű, meg még pár nagyobb tincs máshol. Úgy nem olyan feltűnő

2012. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Én valami ilyesmire gondoltam. Bár a frufrut nem gondoltam ilyen rövidre. És inkább féloldalasra mint ilyen egyenesre. :D


Szerinted? :)

2012. aug. 1. 23:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és csak frufrut vágatnék. Máshol nem tépetném meg. Sajnálnám... :D
2012. aug. 1. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Uhh nekem elég extrém :)

Bár ez a kék szín fekete hajhoz jól megy. Én ilyen hajformát gondoltam eddig: [link]


persze feketében, és a frufrudat meg úgy, hogy alul kék, felette meg fekete, és akkor nem olyan feltűnő a kék, de látszik :) remélem érted, mire gondolok

2012. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nyitja meg a linket.. Vagyis megnyitja csak nem egy kép van ott... :D
2012. aug. 1. 23:27
 9/12 anonim ***** válasza:
hát mi?:O mind1 amúgy a H2O-ból Emmát linkeltem be :DD
2012. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább oldalfrufru-az hosszítja,ez a sima/körfrufru inkább összenyomja és valahol régebbel volt egy kép,hogy a csajnak nagyonsötétbarna(szinte fekete) haja volt és a frufruja(oldalfrufru) sötétvörösre volt befestve,nekem az úgy tetszett:)
2012. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!