Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pufi arcom van ,  és talán van...

Pufi arcom van ,  és talán van is rajtam olyab 5 kiló plusz ,  de nem nagyon észrevehető.  Milyen frizurával tűnhetnék soványabb ,  látszana kevésbé pufinak az arcom ?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

5 KG tudod te mennyi? ha felszedsz 5 kg akkor az meglátszik a derekadon is, de neked 5kg van az arcodon?


megoldás a problémádra: gyúrjál arcra :) ágj gyakran grimaszokat :)

2011. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az arcomon van  :D, hanemegyenletesen eloszolva az egész tesetemen . Örülnék pár komoly válasznak is , köszönöm 
2011. dec. 14. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha pufi arcod van, akkor jól állna mindenképp az, ha jó hosszú hajad lenne, mert az nyújtja.

Egyébként meg ha rajtam lenne valamennyi felesleg, tehát annyi, hogy már változtatnom kéne frizurát meg ilyenek emiatt, akkor inkább leadnám azt az 5 kilót, meg kencézném magamat mindenféle karcsúsító szerrel.

2011. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

rajtam is 5 kiló van...le kellene fogyni :D

Amúgy szaloncukor zabáló vagyok ezért nem sikert még...

Nekem is kicsit pufi az arcom, de nem is pufi, hanem szögletes-ovális, de van pici háj rajta. Fogyással jobb lenne a fejem is, szerintem próbáljunk meg fogyni...

de amúgy hosszú egyenes fekete (sötétbarna) hajam van, ezzel nem pufi az arcom.

2011. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!