Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sima bőr? Hogy lehet, szép,...

Sima bőr? Hogy lehet, szép, sima bőr lábon, intim részen. gyanta- begyullad mikor nő a szőr epilátornál ugyan ez borotva még rosszabb krém meg mocskos drága lenne, ha már 3 nap után érezni, hogy érdességet

Figyelt kérdés

Sajnos nekem (ahogy kozmetikus mondta), vastag a bőr, és a szőrszálak meg gyengék, mikor nőni akarnak, és így begyullad stb.

Próbáltam durva szivaccsal fürdéskor este, utána Aloe First-el befújni, hogy ne gyulladjon, de nincs eredmény.


Segítséget szeretnék kérni, ugyan ilyen helyzetben lévő csajoktól.


2012. aug. 2. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon okos lehet a kozmetikusod. Miért nem mondta, hogy neked mi lenne célszerűbb? Vagy Te miért nem kérdezted meg? Esetleg ajánlhatna krémet vagy bármit rá, végülis neki kéne érteni hozzá, nem? Amúgy Luffa szivacsot próbáltad már? Esetleg cukorgyanta, amitől nem gyullad be a szőr?
2012. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Cukorgyantával csinálja az egész intimet, de nem is utána van gond, csak amikor nőni kezd.

De ajánlott de akkor is, gyulladt.

Megnézem amit írtál. köszönöm

2012. aug. 2. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy begyullad, és piros lesz, vagy be is nő a szőröd?
2012. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Be is nő. tudom nem szabad vakarni. De igy meg nehol sebes is lesz. Gondolkodtam a tartos szortelenitesen de mocskos draga.
2012. aug. 2. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a krém ha nem akarsz szenvedni vele. Amúgy az, hogy folyton begyullad veszélyes is, mert befertőződhet meg ilyenek.
2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ.


És krém krém közt van különbség? veet vagy esetleg DM? Rossmann saját márkák? vagy ugyan az csak drágább a veet?

2012. aug. 3. 06:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyesmiken nem szeretek spórolni. Szerintem Veet, van direkt érzékenyebb területekre krém.
2012. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!