Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki aki már kipróbálta a...

Valaki aki már kipróbálta a ricinus olajat hajra leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Több fajta hajnövesztőt próbáltam ki de egyik se segített és ráadásul drágák is voltak. Most a ricinus olajat szeretném kipróbálni ezért egy tapasztaltabb véleményére lenne szükségem, hogy megéri-e bele fektetni az időt. :D
2012. aug. 3. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
igen! én úgy szoktam, hogy mikor hajat kéne mosnom este felkenem, reggel lemosom. Kb 3 hete kezdtem el, azóta 2 centit nőtt és szemmel láthatóan szebb, puhább és jobban lehet formázni :D nekem ilyen oroszlánsörény hajam volt, most alig kell vasalni, napokig egyenes :) ajánlani tudom!
2012. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem segítettek mert a hajad nem képes gyorsabban nőni a saját tempójánál. Egészséges haj max havi 2.5 cm-t nő. Ehhez semmi kence nem kell, csak normális ápolás, nem vasalás, nem hajlakkozás, stb. Ennél gyorsabban nőni meg sose fog. A ricinus olaj sem hajnövesztő, az száraz hajra való, hogy fényessé és puhává tegye a hajat. Töredezett hajvégekre nagyon jó.
2012. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. köszi szépen :D kipróbálom akkor


2.Igazából azért nem nő a hajam mert sokat festetem meg vasaltam de a csupa göndör , pici és mikrofon fejem van tőle ha megnőne jól állna. de így mindenki csak kinevetett vagy szekáltak így hát minden nap vasaltam és széjjel tört a vége meg száraz is lett.. így jártam :/

2012. aug. 3. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

hülyeség hogy 2-3 hetes használat után centiket nő...kell neki minimum 3-4 hónapos használat hogy hatni kezdjen.

én 2 hónapja használom,hetente kétszer, egyelőre annyit hogy szép fényes és puha lett tőle a hajam. viszont a hajvégemet nagyon szárítja és megérem kifésülni, de ez emberfüggő.

2012. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó: te írtad! "ez emberfüggő".. én írtam hogy centiket nőtt, és igaz is, mert nekem gyorsan nő a haja, ha nem vasalom és nem festetem. De mivel mind a kettőt csinálom, így letörik a vége, magyarul ami nő, az se látszik.
2012. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!