Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a lábam?

Miért ilyen a lábam?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ha leborotválom akkor pöttyös lesz.. És nem csak picit hanem nagyon messziröl is láthatóan. na most....vettem veet gyantázó cuccost. megprobálom legyantázni.de most meg attol félek hogy szörtüszögyulladásom lesz. most csak fekete pöttyös. borostaszerü. valaki nemtud valamit hogy milehet ez? vagy h tünetessem el? ilyeesmi...?!

2012. aug. 3. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
kis idő múlva magától elfog tűnni...semmiféleképpen ne borotváld, és ne is gyantázd próbáld ki a krémet azt csak rákened hagyod hatni 5 percig és leszeded...nekem is úgyanilyen pöttyös lett a lában a borotvától nekem a krém bevált
2012. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használj bőrfetőtlenítő sprayt akkor nem gyullad be.A fekete pötty az a leendő kinövő szőr a bőr alatt.Nyugodtan gyantázd.
2012. aug. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!