Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőrűek! Mivel szőrtelení...

Fehér bőrűek! Mivel szőrtelenítetek, és utána mit használtok?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy vannak jól bevált tippek? Illetve mivel ápoljátok a bőrt, hogy szép lgyen...láb és intim terültetem egyaránt?
2012. aug. 4. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi köze a fehér bőrnek a szőrtelenítéshez?
2012. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csupán annyi, hogy a fehérebb bőrűeknek, legalábis nekem nem lesz szép a bőröm, hanem vagy piros pöttyös vagy rondán látszanak a fekete "pöttyök" miután leszedtem a szőrt :S
2012. aug. 4. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis szolizás vált be,nem viszem túlzásba,de azóta kevésbé feltűnő ha kicsit kipirosodik vagy begyullad a böröm,vagy esetleg egy két szőrszál elmarad,nem látszik.És vékonyabbnak is látom magam )Neogranormon kenöcs ami még szokott használni nekem.
2012. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ne borotvát használj! Gondolom azt használsz...
2012. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bármit használok, mindentől, ez a baj...:S


Köszi szépen, a Neogranormont ki fogom próbálni, de a szolitól kicsit félek :S Nem szeretnék rákos lenni, vagy valami :S

2012. aug. 4. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon fehér bőrű vagyok, nekem a cukorgyanta vált be leginkább. Az epilátortól napokig piros a lábam, a cukorgyantától másnapra elmúlik a pirosság. Intim szőrtelenítés is c.gyantával történik, Én főzögetem magamnak itthon, egész elégedett vagyok vele. Ja, és minden nap jól végigdörzsölöm fürdőszivaccsal, hogy ne nőjön be annyi szőr, mert az sajnos előfordul, de nem sűrűn. Amúgy én általában testápolóval kenem a lábam, de szőrtelenítés után 1 napig SEMMIT nem teszek rá.
2012. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ilyen.. de szolizni meg nem akarok. Cukorgyanta tényleg nagyon jó, intim gyantánál is azt használja ugye a kozmetikus és nem lesznek piros pöttyök. Szóval lehet itthon majd megpróbálom :)
2012. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!